Masz pytanie, pomysł - napisz do nas
EFS

e - dziennik STREFA RODZICA

Elementarz

nasz Elementarz

BIP Skoczów

Gmina Skoczów

Kuratorium Oświaty

AKTUALNOŚCI

 • indeks[6].jpg

  Konsultaje społeczne uchwały w sprawie rekrutacji do przedszkoli

  Konsultacje z mieszkańcami Gminy Skoczów

  dotyczące projekt uchwały sprawie określenia kryteriów obowiązujących na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego przy przyjęciu do publicznych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Skoczów oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia spełnienia tych kryteriów i przyznania określonej liczby punktów.

 • indeks[4].jpg

  Konsultaje społeczne uchwały w sprawie rekrutacji do szkół

  Konsultacje z mieszkańcami Gminy Skoczów

  dotyczące projektu uchwały w sprawie określenia kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym przy przyjęciu kandydatów zamieszkałych poza obwodem  do publicznej szkoły podstawowej lub publicznego gimnazjum  prowadzonych przez Gminę Skoczów oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

 • ksiazki nm.jpg

  "Książki naszych marzeń"

  W ramach rządowego programu wspierania w 2015 r. organów prowadzących szkoły podstawowe oraz szkoły artystyczne realizujące kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej w obszarze rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży – „Książki naszych marzeń”, wszystkie szkoły podstawowe dla których organem prowadzącym jest Gmina Skoczów otrzymały wsparcie finansowe z przeznaczeniem na zakup książek do bibliotek szkolnych.

  Całkowity koszt realizacji tego zadania wyniesie 15 727 zł, z czego dotacja celowa to 12 580 zł, natomiast wkład własny Gminy Skoczów to 3 147 zł.
 • telefon-zaufania1-780x420.jpg

  Masz problem? Daj sobie pomóc. Skorzystaj z bezpłatnej pomocy telefonicznej i online dla uczniów, rodziców i nauczycieli!

  116 111 – pod tym numerem anonimowo i bezpłatnie każdy młody człowiek może uzyskać pomoc i wsparcie. Eksperci pomagają też rodzicom i nauczycielom pod numerem 800 100 100.

  W ramach Rządowego Programu „Bezpieczna i Przyjazna Szkoła”, na zlecenie Ministra Edukacji Narodowej, Fundacja Dzieci Niczyje realizuje...

 • Wakacje w Przedszkolach Publicznych 2018

 • dn.jpg

  Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  Dyrektorom, Nauczycielom, Pedagogom, Wychowawcom, Pracownikom Oświaty życzę  wielu sukcesów i osiągnięć zawodowych oraz satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą. Jednocześnie dziękuję  Państwu za zaangażowanie i trud wniesiony w rozwój szkół i placówek oświatowych w naszym mieście oraz w kształtowanie młodego pokolenia.
  Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Skoczowie
  wraz z Zespołem.
 • projekt.jpg

  Wiele szans edukacyjnych dla uczniów szkół z Gminy Skoczów

  Rozpoczęcie nowego roku szkolnego już za nami. Uczniowie po przerwie wakacyjnej wrócili do ławek szkolnych.  Jak co roku szkoły w Gminie Skoczów proponują wiele ciekawych zajęć pozalekcyjnych. Z myślą o stworzeniu bogatej i ciekawej oferty dla uczniów naszej Gminy na ten i następny rok szkolny, Miejski Zarząd oświaty złożył wnioski na dofinasowanie oferty edukacyjnej ze środków Unii Europejskiej oraz programu rządowego: Bezpieczna +.

  Wartość projektów EFS „Małe-wielkie odkrycia w szkole”, „Ja i moja edukacja w szkole” to 1 339 967,50zł.

  Wartość projektów wynosi Bezpieczna +: 112 910,00 zł.

 • wolne_miejsca_w_przedszkolu_bialystok[2].jpg

  Wolne miejsca dla dzieci w przedszkolach na rok szkolny 2015/2016

  Na naszej stronie znajdują się informację o aktualnych wolnych miejscach w przedszkolach. Zachęcamy do odwiedzania strony!

  Informacje o wolnych miejscach

 • logo300x143.jpg

  Informacja - Wyprawka Szkolna 2015

  Informacja dla rodziców dotycząca Rządowego programu pomocy uczniom w 2015 r. „Wyprawka szkolna”.

 • plakat_bezpieczne_wakacje_2015[1].jpg

  Bezpieczne wakacje 2015

  Gmina Skoczów aktywne włączyła się w działania związane z akcją  „Bezpieczne wakacje 2015”, która potrwa do 1 września 2015 r.

  Służby i inspekcje działające na obszarze województwa śląskiego nadzorować będą wszystkie formy wypoczynku zorganizowanego, zarówno w miejscowościach wypoczynkowych, jak i w miejscach stałego zamieszkania dzieci i młodzieży.

  Na potrzeby akcji Wojewoda Śląski uruchomił całodobową interwencyjną linię telefoniczną o numerze (32) 20-77-077, na którą można zgłaszać wszelkie informacje dotyczące nieprawidłowości w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży w okresie wakacji.

  Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Facebook